Обладміністрація розірве договори з підрядниками, які зривають графіки відбудови будинків

КОВА

Київська ОВА планує розірвати договори з двома підрядниками, які зривають графіки виконання робіт з відбудови приватних будинків, зруйнованих російськими окупантами.  

Про це повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко, передає СтройОбзор. 

Спільно з представниками правоохоронних органів, підрядниками, представниками профільних департаментів, технаглядом під час засідання обговорили відбудову 93  приватних будинків за кошти області, а також низки укриттів.

«Детально пройшлися по кожному об’єкту. З’ясували всі проблемні питання.  Дотримання графіків та якість робіт – це те, чого вимагаю від кожного підрядника. Це виконують далеко не всі. І при цьому дехто не реагує на зауваження технагляду. На низці об’єктів відсоток виконання робіт занадто низький. Терпіти зневажливе ставлення підрядників до своїх зобов’язань ми більше не будемо. Перетворювати в довгобуди об’єкти ніхто не дасть. Нині є всі умови, щоб вчасно та якісно виконувати всю роботу. З тими, хто цього не робить – будемо прощатися», – наголосив Руслан Кравченко.

Він підкреслив, що вже цього року люди повинні нарешті вʼїхати до своїх нових домівок. По кожному об’єкту затвердили дати, відповідно до яких підрядники мають завершити роботи та здати будинки в експлуатацію.