Очне навчання у Києві можливо лише за наявності бомбосховищ у навчальних закладів

киев

Влада Києва вирішила, що в очному режимі школярі вчитимуться тільки в тих навчальних закладах, де є облаштовані укриття або де укриття – у кроковій доступності.

Наразі завершується перевірка шкіл щодо їх готовності. Про це повідомляють у КМДА, передає СтройОбзор.

ІЗ ПАНДЕМІЧНИХ СКЛАДНОЩІВ У ВОЄННІ

«Ми бачимо, що російські ракети нищать школи, садочки, лікарні, театри – цивільну інфраструктуру. Це вже не перший рік, коли навчальні заклади працюватимуть у складних умовах. У попередні 2 роки, через пандемію і карантин, школярі чимало часу навчалися в онлайн-режимі. Це було непросто. Але ми змогли організувати процес. Тепер маємо організувати його в умовах воєнного стану», – розповів мер Києва Віталій Кличко.

За його словами, приміщення укриттів у школах укомплектовані меблями – стільцями, партами. Також облаштовані лежачі місця, є ігрові кімнати, санвузли.

киев

киев

киев

НЕ ВСІ ШКОЛИ НАВЧАТИМУТЬ ОЧНО

22 із 421 муніципальної школи працюватимуть винятково онлайн, оскільки в них і в кроковій доступності від них немає укриттів.

Щодо обстеження укриттів, наразі в столиці перевірили всі школи. У більшості з них укриття облаштовані. У них можна розмістити загалом 145 тисяч осіб. У деяких навчальних закладах облаштування укриттів триває, і його планують завершити до кінця вересня. Протягом цього часу учні та вчителі переходитимуть до укриттів, що розташовані поруч, у кроковій доступності – у школах по сусідству, метрополітені.

Загалом у Києві наразі перебувають 60% дітей-школярів, 20% дітей перебувають за кордоном, 20% – в інших регіонах України. Понад 4 тисячі дітей-переселенців уже прийняли школи та садки столиці. І їх кількість збільшується.