Оголошено тендер на капремонт моста на Луговій та Богатирській

Ремонт моста

Комунальна корпорація «Київавтодор» оголосила тендер на капітальний ремонт шляхопроводу на перетині вулиць Лугової та Богатирської, що в Оболонському районі столиці.

Як наголошує комунальна корпорація, цей шляхопровід введений в експлуатацію у 1986 році. З того часу на споруді капітальних ремонтів чи реконструкцій не проводили, передаэ СтройОбзор. 

Наразі нижні шари дорожнього покриття мостового полотна, деформаційні шви та гідроізоляція перебувають у зношеному стані. А система водовідведення з проїжджої частини та тротуарів потребує оновлення.

Заплановані роботи дозволять привести споруду у відповідність до сучасних потреб містян, створять належні умови для надійного й комфортного пересування для всіх учасників дорожнього руху. Та в такий спосіб забезпечать комплексний підхід до ремонту вулично-дорожньої мережі столиці. Загалом проєкт реконструкції передбачає ремонт мостового полотна, прогонових будов і конструкцій опор. Під час робіт дорожники мають влаштувати нову перильну й бар’єрну огорожу, опори освітлення та дорожнє покриття на підходах. А на тротуарах – облаштувати велодоріжки.

Крім того, капітальний ремонт має виконуватися з урахуванням принципів безбар’єрності – для безперешкодного доступу для людей з інвалідністю та маломобільних груп. Зокрема, на підходах до пішохідних переходів влаштують пандуси, понизять бортовий камінь і влаштують тактильну плитку.