Опалювальний сезон у столиці завершать 28 березня

Опалювальний сезон

Київ планує раніше завершити опалювальний сезон, враховуючи значне потепління, яке прогнозують синоптики. Уже з 28 березня місто розпочне процес відключення будівель від опалення.

Про це повідомив мер столиці Віталій Кличко, передає СтройОбзор. 

«Синоптики прогнозують теплу погоду вже в найближчі дні, з подальшим суттєвим підвищенням температури. Нагадаю, що централізована система теплопостачання столиці є найбільшою в Україні та однією з найбільших у Європі. Тому як для її розгортання, так і для переходу в літній режим необхідно кілька днів. Враховуючи це, з 28 березня ми розпочнемо процес відключення. Дострокове завершення опалювального сезону дасть місту змогу зекономити енергоносії і не витрачати без потреби природний газ. А мешканцям столиці – значно зекономити на сплаті за опалення», – підкреслив Віталій Кличко.

Він нагадав, що відключення систем опалення у закладах охорони здоров’я, культури, фізичної культури і спорту, дошкільної та загальної середньої освіти, а також в установах та закладах соціального обслуговування відбувається за письмовими заявками їхніх керівників.