«Озеро Малинівка» тепер ландшафтний заказник

киев

У Дніпровському районі «Озеро Малинівка» оголошено ландшафтним заказником місцевого значення задля збереження ландшафтного та ботанічного різноманіття території, передає СтройОбзор із посиланням на КМДА.

Так, ландшафтний заказник охоплює територію озера Малинівка з його прибережною захисною смугою, орієнтовною площею 4 га.

«Це – натуральне евтрофне озеро охороняється згідно з додатком до резолюції Бернської конвенції, водойма також має важливе значення у формуванні мікроклімату району. Необхідно зберегти ландшафтне, ботанічне та зоологічне різноманіття цінного природного комплексу озера Малинівка та його прибережної захисної смуги на території Дніпровського району. Територія об'єкту є місцем проживання трьох видів амфібій, водночас середовищем для гніздування багатьох видів птахів, значна кількість яких є рідкісними або зникаючими», – зазначив депутат Київської міської ради Денис Москаль.

Депутат додав, що проєкт розроблений науковцями організації «Благодійний фонд Дніпровського району міста Києва «Київський еколого-культурний центр».