Пандуси у під’їздах багатоповерхівок будуть встановлювати за рахунок бюджету

Пандус

Київська міська рада розглядає можливість внесення змін до столичного бюджету для фінансування встановлення пандусів у під’їздах житлових будинків.

Про це повідомила Уповноважена Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю Леся Петрівська, передає СтройОбзор. 

Згідно з інформацією, ще наприкінці 2023 року Київрада внесла зміни до однієї з міських програм, що передбачає облаштування житлових будинків пандусами для маломобільних груп населення за рахунок бюджету столиці. Виконавцями цього заходу було визначено районні державні адміністрації.

За словами Петриківської, під час моніторингу виявлено, що у п’яти районних адміністраціях не були передбачені витрати на капітальний ремонт з метою створення безбар’єрного середовища у 2024 році.

“На жаль, за результатами моніторингу, який ми провели з колегами було виявлено, що станом на 08 березня 2024 року Печерською, Подільською, Деснянською, Солом’янською та Шевченківською районними в місті Києві державними адміністраціями видатки на виконання робіт з капітального ремонту у сфері житлово-комунального господарства за напрямом «безбар’єрне середовище» у 2024 році взагалі не були передбачені“, – повідомила Леся Петрівська.