Переселенцям вручили ключі від квартир для тимчасового проживання

Квартири пернеселенцям

Мер Києва Віталій Кличко вручив ордери та ключі від нових квартир внутрішньо переміщеним особам для тимчасового проживання.

Як повідомили у КМДА, житло є власністю територіальної громади столиці та надається безкоштовно, передає СтройОбзор. 

«Перші 37 квартир для внутрішньо переміщених осіб вже введені в експлуатацію та готові прийняти людей на тимчасове проживання. Квартири є власністю територіальної громади Києва та надаються безкоштовно вимушеним переселенцям. Місто вже закупило 113 таких квартир. Їх загальна площа близько 6 тисяч кв м, а сумарна вартість – майже 230 млн. грн. На сьогодні 810 родин внутрішньо переміщених осіб потребують житла для тимчасового проживання. Найбільше таких людей – у Деснянському, Дарницькому та Голосіївському районах столиці», – розповів Віталій Кличко.

Мер Києва підкреслив, що забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб – важливе питання для міста. Адже у столиці з 24 лютого 2022 року вже зареєструвалися майже 266 тисяч ВПО. А починаючи з 2014 року – загалом майже 400 тисяч людей, які були змушені залишити свої домівки через варварську агресію росії. Близько 15 тисяч із них – люди з інвалідністю та понад 65 тисяч – пенсіонери.