Під час капремонту скверу вкрали 1,3 млн гривень

Розкрали

Повідомлено про підозру колишньому заступнику начальника одного з управлінь КО «Київзеленбуд» за фактом розтрати бюджетних коштів в особливо великих розмірах та колишньому начальнику відділу інженерного супроводження та технічного нагляду КО «Київзеленбуд» за фактом пособництва у заволодінні бюджетними коштами в особливо великих розмірах.

Про це повідомили у прокуратурі Києва, передає СтройОбзор.

Між КО «Київзеленбуд» та приватним підприємством у 2023 році був укладений договір підряду на виконання робіт об’єкту: «Капітальний ремонт скверу на вул. Симиренка між будинками №5-В та №7-А Святошинському районі». У цьому сквері є спортивний майданчик, на якому мали облаштувати спеціальне покриття, втім не зробили цього.

У подальшому, на той час заступник начальника управління з капітальних вкладень, достовірно знаючи, що роботи виконані не в повному обсязі, підписав акти виконаних робіт, а начальник відділу інженерного супроводження та технічного нагляду своїм підписом засвідчив достовірність та повноту виконаних робіт, на підставі яких на рахунки приватної фірми були перераховані бюджетні кошти.

Висновком експертів підтверджено завдання збитків столичній громаді на суму понад 1,3 млн грн.