Під час ремонту парку «Почайна» вкрали 1, 6 млн гривень

Почайна

Повідомлено про підозру директору приватного підприємства та особі, уповноваженій на здійснення технічного нагляду, у заволодінні коштами місцевого бюджету на суму 1,6 млн грн під час ремонту парку «Почайна».

Про це повідомили у прокуратурі Києва, передає СтройОбзор. 

Наприкінці 2020 року КП «Київський центр розвитку міського середовища» уклало договір з підрядником на здійснення капітальних будівельних робіт окремих комплексів парку «Почайна», а також договір на виконання робіт з технічного нагляду. Загальна сума будівельних робіт склала 3,6 млн грн.

"З метою заволодіння коштами місцевого бюджету директор підрядної організації та спеціаліст з технічного нагляду при передачі замовнику актів про виконання будівельних робіт внесли до вказаних документів завідомо неправдиві відомості щодо обсягів їх виконання", - йдеться у повідомленні. 

Розбіжність між фактично виконаними роботами та зазначеними в офіційних документах складає 1,6 млн грн, тобто 44% від загальної суми фінансування.

"Наразі досудове розслідування триває. Проводиться судова експертиза з метою визначення обґрунтованості витрат на будівельні роботи у ще одному столичному парку", - додали у прокуратурі.