Під час ремонту столичних мостів та розв'язок було переплачено 3,5 млн гривень

Підозра

Повідомлено про підозру колишньому виконувачу обов’язків директора (нині особа обіймає посаду директора) та головному інженеру КП «Київавтошляхміст» за фактом службової недбалості.

Про це повідомили в прокуратурі Києва, передає СтройОбзор. 

Між КП «Київавтошляхміст» та приватним підприємством у 2022 році укладено договір підряду на виконання аварійних, відновних робіт по заміні гідроізоляції на Північному та Південному мостах, а також на естакадах та транспортних розв’язках у Києві. У подальшому, на той час в.о. директора КП не перевірив відповідність проведених робіт кошторисній документації. Зокрема  під час виконання робіт підрядник використав матеріали, не передбачені договором та тендерною документацією, що призвело до подорожчання вартості проекту. До актів приймання виконаних будівельних робіт включили додаткові роботи, які не передбачені кошторисом та договором, що також призвело до додаткових витрат.

При цьому посадовець підписав довідки про вартість будівельних робіт та платіжні доручення. В свою чергу головний інженер, підписав акти приймання виконаних будівельних робіт, на підставі яких на рахунки приватної фірми перераховані бюджетні кошти.

В результаті вказаних дій столичній громаді завдано збитків на понад 3,5 млн грн.