Під Києвом зводять протирадіаційне укриття для ліцею

Укриття

У Київській області продовжується будівництво та облаштування протирадіаційних укриттів для освітніх закладів. Зокрема, в місті Узин зводять нове укриття для школярів ліцею «Успіх».

Як повідомиди у Київській ОВА, роботи відбуваються коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії, передає СтройОбзор. 

Нове укриття буде подвійного призначення із захисними властивостями протирадіаційного укриття. Сховище розраховане на одночасне перебування 500 осіб. У мирний час об’єкт буде використовуватися для проведення додаткових занять, позашкільних гуртків тощо. Відповідно до проєктно-кошторисної документації у приміщенні передбачено влаштування окремих кімнат, санвузлів та місць загального користування. Будівництво буде виконане з урахуванням вимог безбар’єрності та доступності.

Будівництво розпочалося восени 2023 року. Спочатку підрядник провів підготовчі роботи: розчистив територію, облаштував котлован. Наразі вже виконано 85% монолітних робіт. Тривають роботи з гідроізоляції та облаштування підлоги.