Під видом розміщення тимчасового будівельного вагончика забудовник хоче звести комерційну споруду

Самобуд

ТОВ “БК Інтербуд”, зареєструвавши на себе тимчасовий будівельний вагончик на вул. Григорія Ващенка, 8, звернулося до Київради з клопотанням про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення землі під цим майном.

Про це повідомив депутат Київради Микола Конопелько, передає СтройОбзор із посиланням на КВ

Депутат звернув увагу на те, що площа вказаного вагончика за невідомих обставин “на папері” збільшилася з 96 кв.м. до 2403 кв. м., а потенційний землекористувач не став чекати відводу ділянок і почав проводити підготовчі роботи для подальшого зведення нової будівлі комерційного призначення.

“Місцеві мешканці дуже обурені. Щодня через осокорківські дачі проїжджають десятки тисяч автомобілів та сотні тисяч людей. Все це відбувається через одну-єдину вулицю, яка є допоміжною та проходить вздовж вулиці Григорія Ващенка. Вона хоч якось розвантажує цей транспортний потік. Наразі ці особи встановили паркани (на вул. Григорія Ващенка, 8) та звузили ділянку проїзду, через що виїзд з осокорківських садів став неможливим, адже там не можуть роз'їхатися дві машини. Це стало причиною утворення заторів на дорогах", – зазначив Микола Конопелько.

За словами депутата, розслідуванням цієї "земельної історії" вже займаються правоохоронці.