Підрядник вкрав 3,5 млн гривень під час ремонту мостів та розв'язок

Міст

Повідомлено про підозру директору підрядної організації за фактом заволодіння бюджетними коштами в особливо великих розмірах.

Про це повідомили у прокуратурі Києва, передає СтройОбзор. 

Між КП «Київавтошляхміст» та приватним підприємством у 2022 році укладено договір на виконання аварійних, відновних робіт по заміні гідроізоляції на Північному та Південному мостах, а також на естакадах та транспортних розв’язках у Києві.

У подальшому керівник підрядної організації вніс відомості до актів виконаних робіт, зазначивши, зокрема, матеріали, не передбачені договором та тендерною документацією, що призвело до подорожчання вартості проекту. Також було виконано додаткові роботи, не передбачені кошторисом та договором, що також призвело до додаткових витрат. Висновком експертів підтверджено завдання збитків столичній громаді на суму понад 3,5 млн грн.

"Раніше в межах цього ж кримінального провадження окружна прокуратура повідомила про підозру керівнику та головному інженеру комунального підприємства за фактом службової недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України). Наразі вирішується питання про обрання запобіжного заходу керівнику підрядної організації", - додали у відомстві.