Поки влада думає, де проводити Євробачення, Кличко вже готує Київ

украина

Перемога України на Євробаченні, безперечно, значна подія у житті країни. Після визначення переможця на пісенному конкурсі, постало питання у місці його проведення у 2023 році.

Про те, які міста пропонують політики – у матеріалі СтройОбзора.

МАРІУПОЛЬ

Так, першим привітав переможців (Kalush Orchestra) президент України Володимир Зеленський, та уточнив з місцем проведення конкурсу у наступному році:

«Наша мужність вражає світ, наша музика підкорює Європу! Наступного року Україна прийматиме «Євробачення»! Втретє у своїй історії. І вірю – не востаннє. 

Ми зробимо все, щоб одного дня учасників і гостей «Євробачення» приймав український Маріуполь. Вільний, мирний, відбудований! 

Дякую за перемогу Kalush Orchestra та всім, хто віддав за нас свої голоси! Впевнений, не за горами наш переможний акорд у битві з ворогом. Слава Україні", – написав Президент України одразу після перемоги Kalush Orchestra на Євробаченні.

КИЇВ

Також до привітань долучився  мер Києва Віталій Кличко, який зазначив, що столиця вже готується до проведення конкурсу:

«Kalush Orchestra, я знав і не сумнівався, бо можу дивитися в завтрашній день:) Дякую за ваш талант, вашу сміливість, за гідне обличчя України. Ви показали, що українці - нація переможців і що цивілізований світ - з нами. Наступною буде Перемога України в боротьбі за свою землю і своє майбутнє!

А Київ знову готується до проведення Євробачення. Ми знаємо, як це робити», - розповів мер.

ОСТАТОЧНОГО РІШЕННЯ ЩЕ НЕМА

Проте, Міністр культури та інформполітики Олександр Ткаченко після оголошення результатів написав:

«Ми не сумнівались. Хлопці, ви круті! Сміливість - це бути українцем. Це не втрачати жодної можливості, щоб сказати світу правду. Пишаємось! Дякуємо за підтримку, світ!

Починаємо думати, де саме в Україні будемо проводити Євробачення-2023.

Це одна з перших перемог, найбільша- попереду. Плачемо та радіємо», - уточнив він.

Слід зазначити, всі ці заяви зроблені незалежно одна від одної.

Також до дискусії приєднуються і прості українці. У соцмережах пропонують різні міста України: Київ, Харків, Маріуполь, Донецьк та Севастопіль.