При будівництві артезіанської свердловини вкрали 580 тис. гривень
![Вкрали бюджетній кошти](/sites/default/files/styles/news_main_image/public/2024-09/124-09-25-1727270233.jpg?itok=pW3E31ew)
Повідомлено про підозру підряднику та субпідряднику, які побудували артезіанську свердловину на Оболоні меншої глибини, привласнивши на цих роботах майже 580 тис. грн.
Про це повідомили в прокуратурі Києва, передає СтройОбзор.
КП «Київводфонд» та приватне підприємство уклали договір на будівництво артезіанської свердловини на вулиці Вишгородській, 10 в Оболонському районі м. Києва. Підрядна організація для виконання робіт залучила субпідрядника. За результатами геофізичних досліджень, здійснених в ході проведення судової будівельно-технічної експертизи встановлено, що глибина побудованої артезіанської свердловини становить майже 160 метрів, хоча заявлена згідно проєкту та паспорту глибина - 270 метрів.
Таким чином реальна глина свердловини на майже 110 метрів менша, ніж було передбачено умовами договору, а обсяги фактично виконаних робіт завищені на майже 580 тис. грн. Тобто на цю суму завдано збитків столичному бюджету.
Санкція статей передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до восьми років.