Проект закону про зміну системи містобудування треба доопрацювати - Віталій Кличко

Віталій Кличко

Законопроект № 5655 про зміну системи містобудування треба доопрацювати, обговорити з громадськістю та професійним середовищем. І тільки тоді виносити на голосування в парламент.

Про це мер Києва, Голова Асоціації міст України Віталій Кличко написав у своєму Telegram-каналі, передає СтройОбзор. 

«Верховна Рада планує розглянути законопроект № 5655 про зміну системи містобудування. Фактично це – законопроект, який повністю нівелює контроль міст за будівництвом. І створює умови для монопольного централізованого допуску будівельників на ринок. А тим хто зайде, буде дозволено створити приватний орган контролю містобудівної діяльності без жодного впливу держави чи місцевого самоврядування! Таким чином, самовільне будівництво стає повністю легалізованим, порушуючи права як власників земельних ділянок, так і мешканців громад», – наголосив Віталій Кличко. 

За його словами, Асоціація міст України, мери міст неодноразово наголошували і закликають депутатів допрацювати законопроект №5655, обговорити його з громадськістю, з професійним середовищем, місцевим самоврядування.  І тільки тоді виносити на голосування в парламент. 

СтройОбзор нагадує, Верховна Рада ухвалила законопроєкт №5655.