Программи співфінансування «70/30%» та «Капремонти» залишаються в режимі очікування

киев

Проекти в рамках програм співфінансування «70/30%» та «Капремонти» залишаються в режимі очікування і будуть реалізовані після стабілізації ситуації.

Про заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, передає СтройОбзор.

ПРОЕКТИ БУДУТЬ РЕАЛІЗОВУВАТИ, АЛЕ НЕ ЗАРАЗ

Конкурс енергоефективних проектів у житлових будинках на умовах  співфінансування «70/30%» є пріоритетною для міста в контексті енергозбереження та проведення капремонтів. Результати конкурсу та перелік будинків-переможців – залишаються актуальними, і проекти будуть реалізовані після припинення дії воєнного стану та після стабілізації ситуації у країні.

СПОЧАТКУ ВІДНОВЛЕННЯ ПОШКОДЖЕННОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ВІД ВІЙНИ

Із початку повномасштабної війни столиця неодноразово зазнавала ракетних ударів, близько 200 будівель пошкоджено.

«Багато людей, в будинки яких влучили ракети чи їхні уламки, втратили свої домівки. Насамперед ми зобов’язані спрямувати зусилля на відновлення пошкодженої інфраструктури та житла. З початком повномасштабної військової агресії місто, зі зрозумілих причин, припинило фінансування капітальних видатків, залишивши в пріоритеті фінансування захищених статей», – пояснив Петро Пантелеєв.

ДАЛІ – ПЕРШРЧЕРГОВІ ТА КРИТИЧНІ ПРОЕКТИ

Однак муніципалітет шукатиме варіанти виконання, принаймні першочергових або критичних, проектів у рамках програм співфінансування. Усі ж проекти, які обрані переможцями, або проекти програми «Капремонти», де люди зібрали кошти на ремонти, будуть обов’язково розпочаті після завершення воєнного стану та зміцнення економічної ситуації.

Нагадаємо, що 15 лютого конкурсна комісія визначила 117 переможців Конкурсу енергоефективних проєктів. Загальна вартість робіт – більше 280 млн грн, з яких частка коштів міського бюджету становить 172,2 млн грн, а 107,8 млн грн – це кошти співвласників.