Шахраї привласнили приміщення у будинку кінця XIX ст. на Подолі

Вулиця Хорива

Скасовано незаконну державну реєстрацію права власності двох нежитлових приміщень на вулиці Хорива на Подолі.

Про це повідомили у прокуратурі Києва, передає СтройОбзор.

Нежитлові приміщення розміщені у мезоніні житлового будинку, збудованому у 1897 р., та який є пам’яткою архітектури місцевого значення. Ці об’єкти належать до комунальної власності Києва та протягом тривалого часу перебували оренді під розміщення творчої майстерні художників.

"Однак особи, які не мали жодного відношення до цих приміщень, у 2011 році ініціювали штучний судовий спір щодо вказаного майна у Брянківському міському суді Луганської області. За результатами судового розгляду нежитлові приміщення «перетворилися» на квартири та право власності на них було визнано за фізичною особою. Представники місцевого самоврядування столиці для розгляду цієї справи в суді не залучалися. У подальшому в 2016 році право власності на приміщення незаконно перейшло на користь мешканки Київської області. Використовувались ці приміщення як квартири", - йдеться у повідомленні. 

Прокуратура звернулась з позовною заявою до суду для скасування незаконної реєстрації права власності та витребування майна на користь Київської міської ради.

Суд задовольнив позовні вимоги в повному обсязі.