Шахраї заволоділи будівлями та укриттями державного підприємства на 64 млн гривень

Шахраї

Організатор та чотири учасника злочинної групи шахрайським шляхом заволоділи будівлями та укриттями державного підприємства одного з Міністерств України.

Про це повідомили у прокуратурі Києва, передає СтройОбзор. 

Згідно з матеріалами слідства, злочинну групу організували двоє жителів м. Києва. Один з них, будучи посадовою особою державного підприємства, підшукав об’єкти нерухомого майна, які не використовувалися у господарській діяльності цього підприємства. У свою чергу інші учасники злочинної групи від імені колишнього директора підробили документи, які дозволяли відчужити майно підприємства.

На підставі цих документів державний реєстратор здійснив незаконне відчуження державних об’єктів на підставних осіб для подальшого перепродажу.

Всього організованою групою відчужено 7 об’єктів державного підприємства загальною площею 1500 кв. м на суму 64 млн грн. З них - 5 підвальних приміщень, які використовувалися як укриття, та дві будівлі.

На даний час всі незаконно відчужені об’єкти нерухомості перебувають під арештом. Обвинувальний акт скерован до суду. Санкція статей передбачає до дванадцяти років за гратами.