Службовець привласнення 120 тис. гривень в рамках програми з відселення з аварійних будинків

Затримання

Заступник Іванківського селищного голови, будучи головою комісії з відбору пропозицій для придбання житла у місті Іванків, розробив злочинну схему заволодіння бюджетними коштами в рамках цільової програми з відселення мешканців з аварійних багатоквартирних будинків.

Про це повідомили у прокуратурі Києва, передає СтройОбзор. 

Так, наприкінці грудня 2022 року до окружної прокуратури звернулась мешканка міста Києва та повідомила про намір службових осіб Іванківської місцевої адміністрації в рамках цієї програми придбати її квартиру у місті Іванків за завищеною ціною.

Як виявилося, жінка виставила на продаж свою квартиру, після чого до неї звернулись місцеві чиновники та запропонували придбати дану квартиру за бюджетні кошти. У подальшому, заступник Іванківського селищного голови повідомив власницю квартири, що сума договору буде більшою від ринкової на 3 тис. долю Також, посадовець вказав, що різницю від фактичної вартості квартири необхідно буде передати йому після перерахування коштів. 

У ході контролю за вчиненням злочину задокументовано факт заволодіння посадовцем бюджетними коштами в сумі 120 тис. грн.

Наразі посадовцю повідомлено про підозру та обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.