Столар і Микитась захопили понад 40 га землі у Києві - ЗМІ

Максим Микитась

Колишнього народного депутата та ексголову державної компанії "УкрБуд" Максима Микитася та народного депутата від ОПЗЖ Вадима Столара підозрюють у рейдерствій та присвоєнні близько 40 га київської землі. 

Про це СтройОбзор дізнався з матеріалу, який було опубліковано на порталі Цензор.Нет

Операцію було проведено через компанію ТОВ «Академ-Клуб», яка володіє двома ділянками з кадастровими номерами №8000000000:90:009:0023 (24,51 га) та №8000000000:90:010:0169 (15,7 га) на столичних Осокорках, оцінною вартістю 161,5. Двома рішеннями реєстратора з різницею в 20 хвилин 50% «Академ-Клубу» було послідовно перереєстровано на двох фізичних осіб.

«Спочатку за підробленою довіреністю на фізособу Олега Ящука. Потім – від Ящука на фізособу Олександра Білявського. Причому поспіхом ці два акти були оформлені з численними помилками. Так, в одному з актів про перереєстрацію прав власності зазначено прізвище Білявського, а внизу замість самого Білявського стоїть ім'я-прізвище та підпис Олега Ящука. Що є просто підробкою. Сам Олег Ящук, за інформацією джерел із будівельного ринку, є безробітним, який періодично підробляє на СТО», - йдеться у повідомленні. 

Як повідомляє видання, ринок упевнений, що за цією схемою стоять Вадим Столар із Максимом Микитасем, які в особистих розмовах із представниками бізнесу не приховують своєї участі у цьому процесі.

Перед новим роком справжні власники «Академ-Клубу» змогли відкотити ці рішення в реєстрах. І повернути контроль над компанією. Проте зараз рейдери намагаються узаконити схему через Мін'юст.

СтройОбзор нагадує, що у жовтні минулого року Максима Микитася викрили на спробі підкупу мера Дніпра. Перший запропонував Борису Філатову хабар за сприяння в отриманні підряду на будівництво метрополітену у Дніпрі.