Судитимуть посадовця за недбалість під час відбудови будинків

Житлоінвестбуд - УКБ

Скерувано до суду обвинувальний акт відносно директора КП «Житлоінвестбуд-УКБ» за обвинуваченням у службовій недбалості.

Про це повідомили у прокуратурі Києва, передає СтройОбзор. 

У жовтні 2022 року між КП «Житлоінвестбуд-УКБ» та приватним підприємством були укладені договори на виконання відновлювальних робіт (капітальний ремонт) двох багатоквартирних житлових будинків по вулиці Межовій у Подільському районі Києва. Ці будинки були пошкоджені внаслідок російського ракетного обстрілу 18 березня 2022 року.  Слідством встановлено, що при проведенні будівельних робіт через недбалість та відсутність належного контролю з боку директора комунального підприємства виконавцем робіт використовувались матеріали, які не відповідають вимогам державних стандартів, будівельним нормам та правилам.

Це призвело до завдання збитків місцевому бюджету. Згідно висновків судових експертиз сума збитків становить близько 800 тис. грн.

Санкція статті передбачає до п'яти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.