Товариства 2 роки не сплачувало кошти за користування землею

Суд

Суд Києва задовольнив позов прокуратури до товариства про зобов’язання сплатити територіальній громаді столиці понад 377 тис. грнза користування земельною ділянкою.

Про це повідомили у столичній прокуратурі, передає СтройОбзор. 

З квітня 2020 року товариство є власником комплексу нежитлових будівель загальною площею 1 176,6 кв.м, який розташовано на земельній ділянці площею понад 1 га по вул. Пирогівський шлях у Голосіївському районі.

Набувши у власність нерухоме майно, право оренди на вказану земельну ділянку товариство оформило лише у грудні 2022 року, у зв’язку з чим понад 2 роки використовувало її для обслуговування свого майна без правовстановлюючих документів, не сплачуючи при цьому орендну плату.

"Внаслідок безоплатного використання товариством комунальної земельної ділянки територіальна громада міста Києва тривалий час не отримувала до бюджету значні кошти, що негативно вплинуло, зокрема, на посилення сил оборони столиці та відновлення міських об’єктів, пошкоджених внаслідок воєнних дій, а також вирішення інших нагальних питань, що стосуються територіальної громади та фінансуються з місцевого бюджету", - додали у прокуратурі.