У Бородянці встановлюють модульне тимчасове містечко

киев

У Бородянці проводять роботи по встановленню модульного тимчасового містечка для жителів, які втратили своє житло унаслідок російського вторгнення. Заселення відбудеться найближчим часом.

Перевірити монтажні роботи приїхав голова Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк разом з в.о. голови Бородянської громади Георгієм Єрком, міським головою Ірпеня Олександром Маркушиним та головою Бучанської районної військової адміністрації Миколою Ляшенком, передає СтройОбзор.

ОБЛАШТУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ

Наразі йдуть роботи зі збору модулів та облаштування території навколо. Тимчасове містечко буде розташоване на території місцевого стадіону. 16 травня заплановане встановлення всіх 160 модулів.

«Дуже багато жителів Київщини втратили свої домівки внаслідок звірячих обстрілів російськими військовими. Тому наше ключове завдання на сьогодні - забезпечити людей тимчасовим житлом. Модуальні містечка - оптимальний варіант на той час поки вирішується питання викупу чи побудови нових домівок. Вважаю, що аналогічні проєкти ми зможемо реалізувати і в інших населених пунктах, які постраждали від окупантів. Зараз розглядаємо цю можливість», - зауважив голова КОВА Олександр Павлюк.

УМОВИ ПРОЖИВАННЯ

Всього модульне містечко буде складатися з 4 комплексів. Розмір модуля для проживання складає 6 на 2,5 метри.

До кожного з комплексів входять 22 модуля для проживання, а також кухня, душ, туалет та інші необхідні технічні та побутові приміщення.

Конструкції, із яких і складається тимчасове містечко, до Бородянки надійшли як допомога від польського уряду.