У Броварах на місці зеленої зони збудують ЖК

ЖК в Броварах

Наприкінці травня у міськраді Броварів презентували проєкт нової багатоквартирної забудови на ділянці 6,3 гектара по вулиці Київська, 225.

Будуватимуть шість 24-поверхівок на 2400 квартир. Квартири у новому ЖК мають отримати 180 військовослужбовців, передає СтройОбзор із посиланням на Хмарочос.

Перші поверхи відведуть під комерційні приміщення. У п’яти будинках передбачено найпростіші укриття. У новому мікрорайоні заплановано збудувати дитсадок на 120 місць і п’ять надземних багаторівневих паркінгів на 1200 автомобілів.

За підсумками конкурсу, що відбувся в січні минулого року, забудовником визначили корпорацію «Житлобуд». Будувати новий масив планують три роки.

Забудовника зобов’язали збудувати для міста насосну станцію з колектором дощової каналізації. Передбачається, що дощові стоки відфільтровуватимуться і наповнюватимуть озеро в парку «Приозерний».

Зараз на ділянці ростуть тисячі дерев різного віку та різних порід, серед яких — понад тисяча горнолистих кленів і понад пів тисячі беріз. З усіх дерев вирішили зберегти лише 12. Фірма «ДБК-Партнер», яка зрізатиме дерева й кущі протягом наступного місяця, має компенсувати місту 13,2 мільйона гривень.

Проєкт забудови передбачає, що два гектари виділять під озеленення — газони, кущі та дерева, — замість зрубаних насаджень.