У Броварському районі триває відбудова зруйнованого ліцею

Ліцей

У селі Красилівка Броварського району триває відбудова школи, яка була пошкоджена внаслідок російської військової агресії.

Про це повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко, передає СтройОбзор. 

Споруда зазнала значних руйнувань у березні 2022 року. Вибуховою хвилею тут було пошкоджено стіни та покрівлю, вибито 70% вікон. Протягом 2022 року були відновлені та відремонтовані всі віконні блоки. Покрівлю частково полагодили коштом місцевого бюджету, але через отримані руйнування заклад все одно потребував капітального ремонту та термомодернізації.

На початку 2024 року розпочався капітальний ремонт даху з утепленням фасаду Красилівського ліцею. Роботи виконуються коштом UNITED24. Підрядник вже провів підготовчі роботи,  демонтував пошкоджену покрівлю над приміщенням спортзалу та виконав 60% гідроізоляції фундаменту. 

Наразі будівельники ремонтують покрівлю над приміщеннями харчоблоку, їдальні та спортивної зали — продовжують демонтувати пошкоджені елементи та встановлювати крокви. Також працюють над спорудженням вентиляційних каналів, гідроізоляції горища та демонтажу всіх вхідних груп закладу.