У Гостомелі презентували проєкт відбудови одного зі зруйнованих мікрорайонів

Гостомель

На Києвщіні у Гостомелі презентували проєкт будівництва житлових багатоповерхівок у одному з мікрорайонів замість тих, які були зруйновані внаслідок російської збройної агресії. 

Про це повідомили у Київській обласній державній адміністрації, передає СтройОбзор. 

Новий проєкт передбачає будівництво 5 житлових багатоповерхових будинків, садочка, протирадіаційного укриття для цивільного населення та благоустрій території. Загалом проєктом у мікрорайоні заплановано будівництво 7-ми поверхових будинків, розрахованих загалом на 360 квартир замість 272, що були раніше.  

Квартири будуть три-, дво- та однокімнатні з площею 78, 58  і 44 кв. м відповідно. В кожній квартирі заплановані балкон та індивідуальне опалення. Також презентаційним проєктом передбачено наявність підвальних приміщень подвійного призначення та сучасних ліфтів. 

На території містечка буде підземне укриття подвійного призначення з захисними властивостями протирадіаційного укриття. Додатково на кожному поверсі будинків також запроєктоване просте коридорне укриття. Будівництво буде виконане з урахуванням принципів безбарʼєрності та доступності.