У Києві будуть судити шахраїв за махінації з нерухомістю

Ключі

Шахрайка разом зі спільником розробили схему незаконного заволодіння квартирою по вул. І. Клименка, що належить до комунальної власності.

Як повідомили у прокуратурі Києва, для реалізації злочинного умислу шахраї використали підроблене свідоцтво про право власності, нібито видане Головним управлянням житлового забезпечення КМДА, передає СтройОбзор.

"У подальшому, з метою прикриття протиправної діяльності зловмисники внесли квартиру до статутного капіталу підконтрольної їм юридичної особи, таким чином здійснивши заходи щодо легалізації майна, одержаного злочинним шляхом. Вказаними діями територіальній громаді міста Києва завдано збитків на суму понад 800 тис. грн", - йдеться у повідомленні. 

Обвинувальний акт відносно зловмисників вже скеровано до суду.

Раніше, окружна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт відносно спільника підозрюваної, який використовуючи підробні документи заволодів двома квартирами у Шевченківському та Солом’янському районах міста Києва загальною вартістю понад 2,2 млн грн.

За клопотанням окружної прокуратури на майно обвинуваченого накладено арешт з метою забезпечення конфіскації майна. Також накладено арешт на незаконно відчужені квартири.