У Києві будуватимуть об’єкти укриттів в умовах існуючої сформованої забудови

Укритття

Архітектурно-містобудівна рада при Департаменті містобудування та архітектури КМДА підтримала концепцію щодо будівництва об’єктів укриттів в умовах існуючої сформованої забудови Києва.

Про це повідомили в пресс-службі мерії, передає СтройОбзор. 

Як зазначили у Департаменті, концепція включає в себе розміщення об’єктів подвійного використання з функцією укриття в радіусах доступності до об’єкту в умовах існуючої сформованої забудови. За основу були взяті території стадіонів шкіл для розміщення під їх площиною паркінгів з функцією укриття.

Концепцію розглянули фахові експерти-архітектори члени архітектурно-містобудівної ради. До розгляду також залучили представників Департаменту муніципальної безпеки, Головного управління ДСНС України у м. Києві та Департаменту освіти і науки. За результатами обговорення концепція в цілому підтримана та надані пропозиції щодо ініціювання змін до законодавства та державних будівельних норм.

Як наголосили у Департаменті містобудування та архітектури, у зв’язку із військовою агресією російської федерації проти України, питання будівництва укриттів є нагальним для безпеки мешканців і є першочерговим питанням на всіх рівнях влади.

Надрукувати