У Києві облаштують сквер по вулиці Тверський тупик

киев

У Києві відбулась робоча виїзна нарада щодо благоустрою територій та облаштування сучасного скверу по вулиці Тверський тупик у Печерському районі. 

Участь у нараді взяли депутатка Київської міської ради Зоя Ярош, генеральний  директор КО «Київзеленбуд» Олексій  Король та представники ініціативної групи, передає СтройОбзор.

За словами Зої Ярош, у сквері вже облаштовано спортивний майданчик, який активно використовують мешканці для вуличних тренувань. Крім цього всі висаджені восени зелені насадження прийнялись та квітнуть.

«Важливо, щоб простір, який розташований між житловими будинками був цікавим як для дорослих, так і для дітей. Під час робочої зустрічі заслухали пропозиції мешканців та спільно обговорили механізми їх реалізації задля створення комфортної та сучасної зеленої зони. Також у процесі обміркували наші подальші кроки задля реалізації наступних етапів облаштування скверу з метою збереження та охорони пам’ятки культурної спадщини національного значення «Вали і рови Васильківського укріплення Київської фортеці». У воєнний час міська влада продовжує облаштовувати зелені зони для відпочинку мешканців у мікрорайонах столиці», – зазначила депутатка.

Зоя Ярош додала, що також невдовзі буде направлено звернення до профільного департаменту КМДА щодо облаштування проїздів та дорожньої розмітки поблизу скверу.