У Києві почався ремонт доріг (адреси)

Ремонт дороги

Столичні дорожники розпочали оновлення покриття на кількох вулицях міста.

Про це інформує КК «Київавтодор», передає СтройОбзор.

Роботи вже тривають на Чоколівському бульварі, де від Севастопольської площі до вулиці Уманської облаштовують покриття проїжджої частини. Рух цією ділянкою частково обмежено до 30 вересня. 

Оновлюють тротуар і на вулиці Гната Юри – на ділянці від будинку № 7 до вулиці Петра Курінного. Прохід пішоходів у зоні робіт обмежено. Благоустрій території планують закінчити до 7 жовтня.

14 вересня дорожники розпочали оновлення вулиці Ірпінської на ділянці між будинками № 5 та № 76. Ремонтуватимуть і тротуари. Рух обмежать. Роботи на проїжджій частині мають закінчити до 31 жовтня, а на пішохідних доріжках – до 7 листопада.

З 14 вересня також облаштовуватимуть покриття і тротуари на вулиці Спаській – на ділянці від вулиці Межигірської до вулиці Почайнинської. Рух під час ремонту частково обмежать, а роботи планують закінчити до 28 жовтня.

З 15 вересня до 30 вересня мають відремонтувати тротуар на вулиці Сімферопольській – від вулиці Заслонова до вулиці Чубинського. Прохід пішоходів буде тимчасово організовано на одній стороні.

Окрім цього, з 15 вересня оновлюватимуть тротуар і на вулиці Тростянецькій – від вулиці Санаторної до вулиці Севастопольської. До 30 вересня прохід пішоходів у зоні виконання робіт на вулиці Тростянецькій буде обмежено.