У Києві розбирають пошкоджені російськими обстрілами багатоповерхівки

киев

Рятувальники Київської аварійно-рятувальної служби «Київська служба порятунку» щодня виконують роботи з ліквідації наслідків російської військової агресії у столиці та на Київщині. Так, протягом 19 та 20 квітня рятувальники розбирають завали у багатоповерхівці в Шевченківському районі, що раніше постраждала від ворожих обстрілів.

киев

Про це повідомив директор Департаменту муніципальної безпеки Роман Ткачук, передає СтройОбзор.

«За допомогою спецтехніки та автокрану виконано роботи з розбирання аварійних конструкцій на покрівлі будинку. Залучено до робіт від 9 до 12 рятувальників, і працюють вони по 6-7 годин щодня. Роботи тривають і сьогодні», – розповівТкачук.

киев

Він також поінформував, що підрозділ піротехнічних робіт КАРС «Київська служба порятунку» спільно з колегами ДСНС щодня проводять роботи з обстеження та вилучення вибухонебезпечних предметів у місцях ведення бойових дій на Київщині.

киев

«Днями оперативні підрозділи КАРСу спільно з ГУ ДСНС в м. Києві, добровольцями та столичними комунальними службами долучилися до прибирання вулиць у селищі міського типу на Київщині, що зазнало руйнацій внаслідок ведення бойових дій», – додав директор Департаменту.