У Києві розробляють проєкт "Сквера на Калишевського"

киев

Мешканцям Оболонського району пропонують долучитись до обговорення проєкту «Скверу на Калнишевського», передає СтройОбзор із посиланням на офіційний сайт міськради.  

За словами депутата Київської міської ради Богдана Чорнія, під час реалізації громадських ініціатив важливо залучати до обговорення мешканців міста задля створення максимально комфортного середовища для киян і гостей столиці. 

ПРЕЗЕНТОВАН ЕСКІЗНИЙ ПРОЄКТ

«Завдяки спільним зусиллям земельна ділянка, яка знаходиться по вулиці Калнишевського, 4, вже відведена під зелену зону та готова до початку облаштування скверу. Наразі ми презентували мешканцям Оболонського району ескізний проєкт «Скверу на Калнишевського». Поки що графічні матеріали знаходяться у стадії розробки. Для нас важливо врахувати ідеї та пропозиції мешканців району на етапі планування, щоб потім узгодити можливість їх реалізації з представниками КО «Київзеленбуд» та якомога швидше приступити до облаштування скверу. Ця територія стане затишним місцем для проведення дозвілля зі зручними доріжками, лавами, урнами, ліхтарями та локаціями для відпочинку дітей і дорослих», – зазначив Богдан Чорній. 

Депутат наголосив, що остаточна концепція облаштування «Скверу на Калнишевського» буде затверджена за участі громади Оболонського району.