У Києві від війни постраждало 640 інфраструктурних об’єктів

киев

Наразі у Києві проводять відновлювані роботи в житлових будинках та об’єктів соціальної інфраструктури, які були пошкоджені внаслідок російського військово вторгнення.

Так, мер столиці Віталій Кличко оприлюднив відео будівельно-відновлюваних робіт, передає СтройОбзор.  

ЖИТЛОВІ БУДИНКИ

 «Тривають відновлювальні роботи в 11 житлових будинках та низці об’єктів соціальної інфраструктури, які зазнали найбільших руйнувань внаслідок обстрілів російськими варварами. Завершити роботи на першочергових об’єктах місто планує до початку опалювального сезону. Зокрема, ми робимо все, щоб восени до своїх домівок повернулися мешканці пошкоджених багатоповерхівок на вулицях Кошиця, Чорнобильській, Богатирській, Крушельницької, Котельникова (2 житлових будинки), Гаврилишина (2 житлових будинки), Ірпінській, на проспектах Свободи та Лобановського», – повідомив Віталій Кличко.

ЗАГАЛЬНА СТАТИСТИКА

киев

Загалом же у столиці пошкоджені понад 640 інфраструктурних об’єктів та житлових будинків. Вони зазнали пошкоджень різного ступеню. Зокрема, постраждали 89 об’єктів ЖКГ, 53 заклади освіти, 15 об’єктів охорони здоров’я, 197 житлових будинків, 12 закладів культури, 5 закладів соціального захисту.

800 МІЛЬЙОНІВ НА ВІДНОВЛЕННЯ

киев

На відновлювальні роботи на 360-ти першочергових об’єктах столиця виділила з резервного фонду міського бюджету майже 600 мільйонів гривень. Іще 200 мільйонів виділив Уряд.