У Києві відновлюють пошкоджену війною транспортну інфраструктуру

киев

У столиці продовжують відновлювати пошкоджену транспортну інфраструктуру КП «Київпастранс». Зокрема, йдеться про роботи з відновлення тролейбусної контактної мережі, пошкодженої внаслідок збройної агресії з боку росії.

Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, передає СтройОбзор.

ПЛОЩА ВАЛЕРІЯ МАРЧЕНКА

«Наразі роботи тривають на Площі Валерія Марченка. Відновлення контактного проводу на цій ділянці дозволить відновити за постійними схемами роботу тролейбусних маршрутів № 16, № 23 та № 35. Так покращиться транспортне сполучення Святошинського району з центральною частиною міста та між Виноградарем і Сирцем», – розповів Микола Поворозник.

ВУЛИЦЯ КИРИЛІВСЬКА

Він зауважив, що нещодавно на вулиці Кирилівській відновлено 2225 метрів контактного проводу, що зазнав пошкоджень унаслідок ворожого обстрілу.

«Це дозволило відновити курсування тролейбусів №№ 6, 18, 25, 28, 33. Загалом же пошкоджено близько 10 км контактного проводу. Фахівці комунального підприємства проводять ремонтні роботи з урахуванням погодних умов, які зараз нам не на руку», – зазначив Микола Поворозник.

ПУЩА-ВОДИЦЯ

Він нагадав, що також унаслідок обстрілів Пущі-Водиці були пошкоджені 4 ділянки колії та зруйнована мобільна підстанція трамвайної контактної мережі. На сьогодні пошкодження колії відновлене силами підприємства – фахівці замінили 250 метрів рейок.