У Києві відремонтують дощову каналізацію у пʼяти проблемних місцях

Підтоплення

Цього року у Києві відремонтують пʼять ділянок дощової каналізації.

Про це розповів гендиректор «Київавтодору» Олександр Федоренко, передає СтройОбзор із посиланням на Вечірній Київ. 

Роботи проведуть у Деснянському районі на вулицях Братиславській та Пантелеймона Куліша, в Оболонському на вулиці Казанській, у Шевченківському на вулиці Табірній та в Солом’янському на вулиці Святослава Хороброго. Роботи будуть не глобальними, а точковими, каже Федоренко – ліквідуватимуть місця, де стаються постійні протікання. Він додав, що масштабні робити в дощовій каналізації проводять в теплий сезон.

Наразі «Київавтодор» точково ремонтує систему дощових каналізацій – десь замінюють рукав (шланг – ред.), а десь, наприклад, частину колектора. Олександр Федоренко додав, що потрібно комплексно працювати з річками Либідь, Нивка та системою озер Опечень – річища необхідно розширяти, чистити та поглиблювати.

Він нагадав, що водозбір з вулиць Києва щороку збільшується, а кількість відкритої землі навпаки зменшується – причиною цьому є забудова та розширення міста. Дощова система столиці збудована у 60-70-х роках минулого століття під зовсім інші обсяги водозбору.

Наразі у місті близько 30 тис. зливоприймальних колодязів, які знаходяться на балансі «Київавтодору» та близько 14 тис. оглядових колодязів. З 2800 кілометрів дощової каналізації третина  – 860 км – знаходиться на балансі корпорації.