У Києві вже працює станція міської електрички "Русанівка"

киев

Вчора, 19 квітня, на маршруті почав курсувати ще один модернізований електропоїзд та додано зупинку на станції Київська Русанівка, повідомляє «Укрзалізниця», передає СтройОбзор.

ПРОЄКТ 2021 РОКУ

За словами голови правління АТ «Укрзалізниця» Олександра Камишіна, війна дала поштовх для розвитку розпочатого у 2021 році проєкту Kyiv City Express. 

«Київська кільцева електричка стане частиною цього проєкту. Менш ніж за місяць вона перевезла понад 200 тисяч пасажирів. Сьогодні ми ставимо на маршрут модернізований уже під час війни на власному підприємстві електропоїзд. Таким чином, по кільцю Києва курсують виключно модернізовані електрички», — зазначив він. 

РОБОТИ З РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЄКТУ ПІД ЧАС ВІЙНИ

Зупинкову платформу на маршруті електрички Укрзалізниця відновила вже за час війни.  

«Відсьогодні київська кільцева електричка робитиме зупинку на платформі Київська Русанівка. Ця зупинка не функціонувала з 2011 року та була в занедбаному стані. Ми в короткі терміни її реанімували, зокрема, відремонтовано та укріплено платформу. Ця зупинка буде точно популярною у мешканців Русанівки, Березняків, Соцміста та інших прилеглих кварталів», — зазначив член правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Перцовський. 

ПОВНЕ ОНОВЛЕННЯ

«У відремонтованій електричці ми зробили підсвітку зони посадки та висадки пасажирів, оновили санвузли, пристосували її для перевезення людей з інвалідністю (з окремими місцями), передбачили окремі місця для перевезення велосипедів, встановили нові ергономічні сидіння для пасажирів, встановили нову енергозаощадливу систему освітлення, систему пожежогасіння, інформаційну систему та інше», — прокоментував Олександр Болдов, керівник приміських перевезень Укрзалізниці.

Нагадаємо, з 21 березня 2022 року Укрзалізниця запустила рух електропоїздів за маршрутом Дарниця — Святошин, а з 27 березня відновила повноцінний рух кільцем. Наразі електричка  робить 20 зупинок на своєму маршруті.