У Києві збільшують фонд захисних споруд

Укриття

Підземні приміщення та простори в Києві розглядають як потенційні укриття, що дозволить збільшити кількість захисних споруд.

Про це зазначив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, передає СтройОбзор. 

Зокрема, на тих локаціях, де необхідні нові укриття в пішому доступі. Окрім того, проводиться комунікація із власниками та методологічна робота. Адже мова йде про безпеку та збереження життів в умовах війни, тому важлива консолідація зусиль міста, районів, приватного сектора тощо. 

«Різні з точки зору власності й управління, а також технічних характеристик типи потенційних укриттів потребують окремого алгоритму роботи. Райони проводять огляди таких приміщень, проводять методичну роботу із власниками й управителями щодо оснащення та подальшого регламенту роботи тощо. Ми розраховуємо на свідому позицію приватних структур, адже питання захисту від ворожих обстрілів актуальне як ніколи. На місцях продовжують усувати зауваження, отримані за результатами перевірок за участю Держслужби України з надзвичайних ситуацій та підрозділів Нацполіції. Не припиняємо опрацьовувати звернення киян, які стосуються мапи укриттів, доступу до них та санітарного стану», – сказав Петро Пантелеєв.