У Київській області побудують меморіал жертв російської окупації

киев

На Київщіні побудують меморіальні комплекси та музеї, які будуть присвячені жертвам російської окупації. Розробляється концепт розбудови.

Про це повідомляють у КОВА, передає СтройОбзор. 

Так, для розробки концепції такого меморіалу та туристичних маршрутів пам’яті війни, очільниця Державного агентства розвитку туризму України Мар’яна Олеськів разом із начальницею управління туризму Київської обласної військової адміністрації Анною Куценко відвідали населені пункти Київщини, що найбільше постраждали від навали загарбників. Делегація побувала в Бородянці, побачила руйнування в житловому секторі м. Ірпінь, місця масового поховання мирних жителів Бучі, вбитих під час окупації.

«Київщина одна з перших постраждала від навали загарбників. Те, що коїли в області рашисти, повинен знати весь світ. Це жахлива правда, та її має знати кожен. Ми повинні показати всім, якою ціною виборюється свобода та наше бажання жити в незалежній Україні», – коментує Анна Куценко.

Нагадаємо, КМДА створила 3D тури пошкодженими районами Києва унаслідок російського війскового вторгнення. Тепер на базі туристично-культурного хабу можна подивитись на наслідки «руського міра» на будівлях в Шевченківському районі, на Подолі, в Дарницькому та Святошинському районах.