У Кракові прийняли резолюцію для реалізації програми з відновлення України

украина

Рада міста Кракова вчора, 25 травня,  прийняла резолюцію для реалізації програми з відновлення України та закликала європейські інституції підтримати вступ країни до ЄС та НАТО.

Про це повідомив заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко, передає СтройОбзор.

«УКРАЇНСЬКИЙ ПЛАН МАРШАЛА» ТА РЕЗОЛЮЦІЯ «ІРПІНЬ»

Так, депутати Ради міста Кракова (Польща) підтримали резолюцію «Ірпінь», яка передбачає початок роботи над програмою відновлення України «українським планом Маршалла», а також закликали європейські інституції, Сейм та Сенат Польщі підтримати вступ України до ЄС та НАТО. Депутати Київської міської ради у режимі онлайн взяли участь у засіданні разом з депутатами Ради міста Кракова, які прибули з робочим візитом до Києва.

 «Сьогодні Рада міста Кракова підтримала резолюцію «Ірпінь» – це справді історичне рішення, яке дозволить залучити міжнародні ресурси та фінансування з метою реалізації програми з відновлення України «українського плану Маршалла». Також польські колеги закликали європейські інституції, Сейм та Сенат Польщі підтримати вступ України до ЄС та НАТО. Ми не будемо втомлюватись дякувати Польщі та зокрема Кракову за ту допомогу, яку від них отримує Україна. Зараз світова спільнота має унікальний шанс розробити нову систему безпеки без російської федерації, позбутися цієї мавпи із гранатою. Відібравши гранату – захистити себе. І це потрібно зробити. Наразі ми проводимо робочі зустрічі з польськими колегами та укріплюємо роботу на міжмуніципальному рівні. Столиця зобов’язана залучати міжнародні ресурси задля відбудови не тільки своєї території, а й інших українських міст, які потребують фінансової допомоги. За підтримки Асоціації міст України ми маємо ще тісніше співпрацювати з органами місцевого самоврядування України та допомагати їм точково залучати фінансову допомогу з Європи», – розповів Володимир Бондаренко.