У мікрорайоні "Пріорка" облаштують зелену зону

киев

У мікрорайоні «Пріорка» планують облаштувати зелену зону з метою комплексного благоустрою міських територій, передає СтройОбзор.

Так, йдеться про зону, що розташована, по вул. Вишгородській, від бювету біля загальноосвітньої школи №8 до перехрестя з вул. Івашкевича. 

За словами депутата Київської міської ради Богдана Чорнія, облаштування зеленої зони унеможливить маніпуляції щодо подальшої забудови цієї території. Остаточну концепцію буде затверджено КО «Київзеленбуд» після врахування всіх пропозицій.

«Спільно з представниками комунальних підприємств провели виїзну робочу нараду та склали покрокову дорожню карту дій. Необхідно прокласти газони, висадити зелені насадження. Вирішили це все включити в нову концепцію та спільно з архітекторами плануємо внести деякі корективи в частині ландшафтного дизайну та максимально швидко приступити до виконання робіт. Незабаром буде створено нову красиву алею, де мешканці Оболонського району зможуть прогулятись вздовж квітучих клумб, а також сховатись від сонця під кронами дерев», – зазначив Богдан Чорній. 

Депутат додав, що необхідно облаштовувати невеликі зелені зони біля житлових масивів для прогулянок та відпочинку мешканців.