У столиці демонтували майже 1 850 МАФів

МАФ

За перші два місяці осені у столиці демонтували майже 1 850 незаконно встановлених елементів благоустрою.

Про це повідомив в.о. директора комунального підприємства «Київблагоустрій» Андрій Коваль, передає СтройОбзор. 

Усім власникам тимчасових споруд інспектори благоустрою попередньо вносили приписи. Вимога – у зазначений термін надати дозвільні документи або самостійно демонтувати ТС та відновити благоустрій. Якщо документи не надходять до КП «Київблагоустрій», фахівці підприємства проводять демонтаж за дорученням Департаменту територіального контролю міста Києва.

Із початку осені найбільше було демонтовано тимчасові споруди сезонної торгівлі – майже 1300 елементів благоустрою. Це пов’язано з тим, що під час осіннього періоду збору врожаїв на вулицях столиці з’являється все більше торгівлі «із землі». «Київблагоустрій» нагадує киянам, що якість товарів на нелегальних ятках ніхто не може гарантувати. Тож закликає не купувати продукцію з рук та не наражати себе на небезпеку.

Фахівці підприємства спільно з власниками, які самостійно прибрали свої тимчасові споруди, також демонтували 113 засобів пересувної торгівлі (автолавок), понад 250 тимчасових споруд та інші елементи, що розміщувалися у столиці незаконно. Усі демонтовані елементи благоустрою перевозять та зберігають на майданчиках для тимчасового зберігання безхазяйного майна комунального підприємства «Київблагоустрій».