У столиці перейменували понад 230 міських об’єктів, назви яких пов’язані з РФ

Переіменування

У 2022 році у столиці перейменували понад 230 міських об’єктів, назви яких пов’язані з РФ, її сателітами та радянським минулим.

Про це повідомив заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко, передає СтройОбзор.

За словами Володимира Бондаренка, у час війни міська влада спільно з громадськістю зайняла чітку позицію, та, об’єднавши зусилля, показує своє коректне ставлення до процесу дерусифікації та декомунізації міських об’єктів у столиці. 

«Назви міських об’єктів столиці не мають носити імен російських та радянських діячів, а також не можуть увіковічувати історичні події країни-агресора та її колонізаційного минулого. Ми це чітко усвідомлюємо і проводимо комплексний процес дерусифікації та декомунізації міської топоніміки. Загалом за минулий рік депутатський корпус Київради підтримав рішення про перейменування понад 230 таких вулиць, провулків, бульварів, площ та проспектів. Відтепер сотні тисяч киян проживають за новими українськими адресами. І для мешканців процес перейменування міських об’єктів не створює зайвих ускладнень, оскільки їм не потрібно переоформлювати документи. Зокрема, не потрібно оновлювати відомості про прописку, оскільки зміна назви міського об’єкта не є зміною реєстрації місця проживання. Крім цього, залишаються чинними документи, які засвідчують право власності на все нерухоме майно», – зазначив Володимир Бондаренко.

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради додав, що власникам нерухомого майна буде потрібно переоформити документи тільки у випадку безпосередньої потреби, а саме купівлі-продажу або дарування нерухомості.