У столиці триває відновлення житлових будинків, пошкоджених обстрілами

Відновлення будинку

Найближчим часом столиця відновить два будинки у Голосіївському районі, які значно постраждали від атаки 7 лютого.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко, передає СтройОбзор. 

«Найближчим часом столиця відновить будинки на вул. Академіка Заболотного, 60 та 62 у Голосіївському районі, які значно постраждали від ракетної атаки 7 лютого. Вже через два дні після трагедії був готовий висновок попередньої експертизи. Наразі триває детальне обстеження, за результатом якого оперативно розроблять проєкт відновлення будинків. Також столична влада проводитиме регулярні зустрічі з ініціативними групами мешканців щодо перебігу відновлення», – сказав він.

Мер Києва також зазначив, що столична влада планує залучити від міжнародних партнерів додатково близько 20 мільйонів гривень для проведення термомодернізації будинку на вул. Мокра, 7 у Солом’янському районі, який постраждав через російську атаку в січні цього року. Будинок відновлять коштом міського бюджету, а термомодернізацію зроблять за рахунок допомоги партнерів.

Загалом на сьогодні в столиці відновили близько 20 житлових будинків, які найбільше постраждали внаслідок обстрілів російських варварів. Їх повністю відновили і люди повернулися в свої квартири.