У Святошинському районі запрацював підрозділ ЦНАП

ЦНАП

На вулиці Гната Юри, 14-Б запрацював підрозділ Центру надання адміністративних послуг.

Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, передає СтройОбзор.

«Місто постійно працює над наближенням послуги до її отримувача. Зокрема й над тим, аби максимальний спектр послуг – соціальних та адміністративних, можна було отримати в одному приміщенні. Відкриття підрозділу ЦНАП у цьому приміщенні дає можливість отримати повний комплекс соціальних та адміністративних послуг. Тут вже розташовані Центр соціальних служб Святошинського району, що об’єднує три структури: Управління соціального захисту населення, відділ обслуговування громадян ГУ Пенсійного фонду в м. Києві та Святошинське управління Київського міського центру зайнятості», – розповів він.

У підрозділі ЦНАПу, окрім стандартних адміністративних послуг, можна також отримати консультацію щодо переліку гарантій та пільг для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю, членів їхніх сімей. За окремим зверненням відвідувачі можуть отримати психологічну підтримку. Працює зона самообслуговування для користування електронними сервісами заявниками.

«Йдеться про 400 послуг, із них соціального характеру – 85. Надання паспортних послуг заплановано впровадити до кінця поточного року», – зауважив Микола Поворозник.