У забудовника, який за 16 років не зміг нічного збудувати, відібрали діляку

Ділянка

Прокуратура відсудила у забудовника ділянку вартістю понад 26 млн грн, яка знаходиться в Оболонському районі.

Про це повідомили у прокуратурі Києва, передає СтройОбзор.

У 2006 році товариство отримало в оренду земельну ділянку, яка розташована на перетині вулиці Приозерної та проспекту Володимира Івасюка (стара назва Героїв Сталінграда) для будівництва, обслуговування та експлуатації паркінгу з торговельним комплексом. Укладаючи спірний договір оренди, Київська міська рада очікувала на належне виконання його умов відповідачем в частині забудови земельної ділянки паркінгом з торговельним комплексом.

Разом з тим, попри неодноразове поновлення строку дії договору оренди з 2006 року по теперішній час у порушення його умов та вимог чинного законодавства товариство вже понад 16 років не використовує надану йому ділянку і не лише не завершило, а навіть не розпочало її забудову.

"Суди першої та апеляційної інстанцій погодилися з доводами прокурора щодо наявності підстав для розірвання договору оренди землі та зобов’язали повернути земельну ділянку у комунальну власність столиці. Рішення суду набрало законної сили та підлягає виконанню", - йдеться у повідомленні.