«Укрзалізниця» запустила на рейс модернізований електропоїзд

киев

У столиці київським кільцем курсує капітально відремонтований на власних потужностях «Укрзалізниці» електропоїзд. А також відновлена платформа станції Протасів Яр.

Про це повідомили в «Укрзалізниці», передає СтройОбзор.

ДОДАДКОВІ МІСЦЯ ДЛЯ ВЕЛОСИПЕДІВ

киев

Так, електропоїзд був реконструйований лише за два тижні й дещо відрізняється від попередніх аналогічних поїздів. У змінах врахували запити пасажирів на збільшення місць для перевезення велосипедів та подвоїли кількість велотримачів. А ще змінили конструкцію тримачів: тепер вони мають м‘які насадки на фіксаторах коліс, що убезпечують велосипеди від випадкового пошкодження під час транспортування.

ФУНКЦІЮВАННЯ

Також зміни торкнулись також функціональних деталей поїзда: всередині вагонів ми встановили верхні поручні для зручності пасажирів, що подорожують на невеликі дистанції, а також змінили конструкцію сходинок, зробивши їх менш слизькими.

ІНКЛЮЗИВНІСТЬ

Всі переваги, притаманні минулим версіям електропоїздів, також збережені: поїзди інклюзивні (у вагонах передбачені місця для людей з інвалідністю та 58 відкидних сидінь для розміщення візків), мають пандуси та вбиральні, зручні для людей з інвалідністю, всередині вагонів встановлені оновлені сидіння, модернізована система освітлення, оповіщення та встановлені інформаційні табло.

ОНОВЛЕНА СТАНЦІЯ «ПОРТАСІВ ЯР»

киев

Крім цього, Укрзалізниця оновила платформу станції Протасів Яр. Крім поточного ремонту, на платформі встановили нове освітлення й нові сидіння в зоні очікування поїздів, поставили баки для сортування сміття та змонтували велопарковку.