В Білій Церкві побудують нову фабрику

Фабрика

Міжнародна компанія Unilever, яка продає товари щоденного використання, розпочала будівництво нової фабрики в місті Біла Церква на Київщині.

Про це повідомив начальник Київської ОВА Руслан Кравченко, передає СтройОбзор. 

Загальна площа ділянки під забудову – 4,2 га. Виробнича потужність підприємства – понад 5000 тон на рік. Будівництво фабрики планується завершити наприкінці 2024 року. Зведення відбуватиметься з урахуванням найвищих екологічних стандартів. 

«Місце будівництва нової фабрики в індустріальному парку обрано не випадково – є всі необхідні комунікації та дорожня інфраструктура. Розвиток індустріальних парків підтримує відновлення промисловості Київщини під час війни росії проти України. Відкриття нових виробництв сприяє підвищенню доходів і добробуту місцевих громад, збільшенню податкових надходжень і стимулюванню розвитку малих та середніх підприємств у регіоні», – розповів Руслан Кравченко. 

Обсяг інвестицій у фабрику – 20 млн євро. На підприємстві буде створено майже 100 нових робочих місць. Фабрика вироблятиме засоби особистої гігієни, шампуні та гелі для душу відомих брендів.