В Ірпені готують до відновлення ще один багатоквартирний будинок

Ірпень, вул. Миру, 16

Під Києвом, в Ірпені, ще один багатоквартирний будинок, знищений російськими окупантами,  готують до відновлення.

Як повідомили в Київській ОВА, вже розроблена проєктно-кошторисна документація, передає СтройОбзор. 

Зокрема, йдеться про будинок на вул. Миру, 16. Це один із численних житлових будинків на Київщині, який пошкоджений внаслідок бойових дій. Три під’їзди з шести дістали значних пошкоджень. 

Капітальний ремонт будинку передбачає демонтаж 4-6 під’їздів та їх подальшу повну відбудову з оновленням мереж життєзабезпечення та опорядження, відновлення пошкоджених квартир. Також по всьому об’єкту відновлять покрівлю. Скрізь передбачені заходи з енергозбереження: будуть утеплені фасади, замінені вікна та встановлене індивідуальне опалення для кожної квартири. Запланований ремонт опорядження всіх внутрішніх приміщень загального користування та вхідних груп, буде встановлено енергоефективне освітлення, проведені заходи із благоустрою з урахуванням усіх принципів безбар’єрності. У підвальному приміщенні планують облаштувати укриття.

«Наразі вже розроблено відповідну проєктно-кошторисну документацію. Крім того, передали всі необхідні документи, щоб цей будинок був включений до переліку об’єктів, які будуть відновлені за кошти Фонду ліквідації наслідків агресії», – розповів начальник КОВА Руслан Кравченко.