В Ірпені запустили в експлуатацію другу чергу модульного містечка «Ластівка»

Модульне містечко

Під Києвом в Ірпені запустили в експлуатацію другу чергу модульного містечка «Ластівка».

Про це повідомив начальник Київської ОВА Руслан Кравченко, передає СтройОбзор.

Друга черга розрахована на 640 мешканців – внутрішньо переміщених осіб та жителів Ірпінської громади, які втратили своє житло внаслідок російської агресії. Містечко облаштували завдяки підтримці уряду Польщі. Це 20 двоповерхових модульних будиночків по 8 квартир у кожному. В одній квартирі можуть проживати до 5 осіб.

Нові оселі – затишні і мають все необхідне для життя. Є вітальня-студія з необхідною побутовою технікою, спальна кімната, а також вбиральня з душем. Помешкання повністю вмебльовані та готові для проживання. Водопостачання, водовідведення та електропостачання облаштували за кошти бюджету Ірпінської громади. Роботи з благоустрою території модульного містечка виконали за рахунок обласного бюджету. Крім того, коштом благодійників у містечку облаштували дитячу ігрову кімнату та сучасну пральню.

«Загалом в області функціонують 17 модульних містечок. Але ми розглядаємо такі варіанти для проживання винятково як тимчасові. Активно відбудовуємо регіон. Щоб ті, хто втратив свої оселі внаслідок російської агресії, швидше повернулися до своїх домівок. Робимо це як коштом бюджету, так і активно залучаємо бізнес та наших міжнародних партнерів на всіх рівнях», – розповів Руслан Кравченко.